Проект «Стоп корупції в Івано-Франківській області» — це проект ініційований Івано-Франківською територіальною організацією партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та підтриманий Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Юридичним інститутом Прикарпатського національного університету ім. василя Стефаника, правозахисними і громадськими організаціями.

      У рамках проекту ми збираємо повідомлення від громадян про факти корупції, з якими вони зіткнулися. Нам потрібна реальна картина зловживань, щоби напрацювати дієвий план боротьби з корупцією в області та запобігти виникненню передумов для зловживань та хабарництва посадовими особами.

      Повідомлення про свавілля чиновників приймаються:

- на гарячу лінію за номером (0342) 742-342,

- на електронну скриньку skarga.if@gmail.com,

- через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.if.ua.

      Наша мета – це відмова від старого керівництва, яке допускає існування корупційних схем у своїх установах. Ми реагуватимемо на кожне звернення. При цьому усі рішення будуть відкритими та публічними.

      По кожному факту потерпілі отримають кваліфіковану правову допомогу. Наші юристи підкажуть, як правильно оформити документи і куди необхідно звернутися, щоб корупціонер був покараний.