Публічність та цілковита прозорість проведення тендеру щодо ремонту доріг вразили громадськість

Публічність та цілковита прозорість проведення тендеру щодо ремонту доріг вразили громадськість

Участь у торгах щодо ремонту трьох ділянок доріг на Прикарпатті взяли 14 компаній з усієї України. Загальна сума тендеру – 425 млн грн. На конкурс було виставлено три лоти.

Перший  – поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачеве  – Львів, довжина ділянки  – 78 км, передбачене фінансування з бюджету на суму 310 млн грн.

Другий  – поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Н-10 Стрий – Мамалига, 4 ділянки, фінансування – 40 млн грн.

Третій  – поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Р-24 Татарів  – Кам'янець-Подільський (5 ділянок), на який з бюджету передбачено 75 млн грн. 

Вперше проведення тендеру в області транслювалося в інтернеті. Конкурс можна було переглянути в он-лайн режимі на youtube-каналі Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. На розкриття пропозицій до офісу обласної Служби автомобільних доріг прибули народні депутати, активісти Самооборони, журналісти.

Публічність та цілковита прозорість проведення тендеру вразили громадськість. Зокрема, народний депутат Юрій Соловей назвав цей конкурс прецедентом, який треба поширити у всій державі. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці: «Щойно завершився тендер по ремонту доріг на Прикарпатті. Вражений. Тим, що вперше (можливо в Україні) він транслювався в інтернеті, присутніми могли бути представники громадськості, офіційні попередні дані постійно висвітлювались в ЗМІ, публічними є також всі офіційні документи. Це прецедент, який треба продовжувати і поширювати для всієї держави. В контексті цього вважаю критику та тиск на керівника САД в Івано-Франківській області Проціва, які відбувалась минулого тижня необгрунтованими та маніпулятивними. Молодець, що не зламався і забезпечив прозорість процесу. Думаю, саме прозорість процесу - передусім, адже коли все публічно, тоді корупція зводиться до мінімуму. P.s. Тепер основне завдання якнайшвидше почати роботи». 

Коментарі

Написати коментар