В обласному Держземагентстві викрили хабарників

В обласному Держземагентстві викрили хабарників

Проект «Стоп корупції!», який не так давно стартував на Прикарпатті вже показує перші результати.

Так, 19 серпня на отриманні хабаря затримали першого заступника начальника Головного управління Держземагентства в Івано-Франківській області, заступника начальника відділу Держземагенства в одному з районів, голову і секретаря однієї з сільських рад, які вимагали 10 тисяч доларів США за сприяння у виготовленні документів для надання місцевому жителеві у приватну власність земельної ділянки. Посадовців затримали під час передачі їм першої частини грошей.

Варто зазначити, що інформацію про ймовірне вчинення злочину правоохоронцям передали і представники ініціативи «Стоп корупції!», які й надалі контролюватимуть хід кримінального провадження та інформуватимуть населення.

 

Нагадаємо, що у разі виникнення підозри та при володінні інформацією щодо можливих корупційних діянь посадовців, Ви можете звернутися до представників громадянської кампанії «Стоп корупції!» за телефоном  (0342) 742-342, на електронну скриньку skarga.if@gmail.com або через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.if.ua. 

Коментарі

Написати коментар